Ahoj!

Rád bych vás přivítal na svém blogu, je hezké, že jste sem přišli, doufám, že u nás zůstanete déle.

Jak si udělat fotbalovou košili pohodlnější

Design fotbalových triček je často velmi složitý, s panely z materiálu navrženými tak, aby minimalizovaly zranění a aktivovaly určité svaly kompresí. Navíc padnoucí trička pomáhají hráčům volněji a rychleji se pohybovat, což jim umožňuje podávat maximální výkon během hry. Staly se nezbytnou součástí výstroje špičkových týmů po celém světě. Fotbalová trička však nejsou jediným důležitým faktorem při určování jejich designu. Níže uvádíme několik tipů, jak udělat košili pohodlnější.

Mezi nejznámější fotbalová trička patří dres Anglie, který nosil tým, který vyhrál mistrovství světa v roce 1988. Košile se staly ikonami anglického týmu a často jsou zdrojem velké hrdosti národa. Mezi další kultovní fotbalová trička patří dresy, které nosil AC Milán v sezóně 1988/90 a venkovní dresy Ajaxu z mistrovství 1994/95. V této éře euforie mnoho fanoušků obou stran zbožňuje fotbalové dresy týmu.

Design ve tvaru šipky byl hlavní změnou ve fotbalových dresech a vzor šipky se stal oblíbenou volbou pro mnoho týmů. Až v roce 1915 se anglický FA rozhodl změnit košile, ale Umbro brzy vyrobilo novou, uhlazenější verzi. Nový „kontinentální“ styl obsahoval elegantní výstřihy do V, krátké rukávy a lehké bavlněné šortky. Design byl zkopírován mnoha dalšími evropskými týmy a rychle se stal oblíbenou volbou mezi kluby. V roce 1957 téměř každý tým v Anglii a Skotsku nosil tento styl.

Zkontrolujte také: https://www.r-gol.com/cs/nike-phantom