Ahoj!

Rád bych vás přivítal na svém blogu, je hezké, že jste sem přišli, doufám, že u nás zůstanete déle.

Co byste měli vědět, pokud budete hrát fotbal

Pokud se chcete stát lepším fotbalistou, budete se muset naučit, jak být nohama dobrý. Pokud dokážete zvládnout umění driblovat s míčem a používat nohy k rychlému získání míče dolů z pole, uspějete ve fotbale. Tipy v následujícím článku vám pomohou lépe pochopit, jak zlepšit práci nohou, abyste mohli hrát fotbal.

Na fotbalovém hřišti je velmi důležitá komunikace. Používání krátkých slov nebo frází, například „otočení“, vám a vašim spoluhráčům pomůže hrát soudržnější hru. Zejména slovní spojení s tempem hry vám může opravdu pomoci „hrát chytřeji“ a nakonec hru vyhrát.

Nebuďte fotbalovou matkou, kvůli které se všichni ostatní rodiče krčí a všichni spoluhráči vašeho dítěte se mu ve škole vysmívají. Podporujte rozhodnutí rozhodčího a nekřičte pokyny od postranní čáry ani nevyběhněte na hřiště, abyste se poradili s rozhodčím nebo poučili své dítě.

Pokud se snažíte dostat pryč od obránce, vyměňte míč z jedné strany na druhou. Vykopněte míč vnitřkem nohy a zkuste nabrat rychlost, abyste unikli obránci. Pokud vás obránce dostihne, zakryjte si míč tělem.

Chcete-li na poli hrát na nejvyšší úrovni, musíte být řádně hydratováni. Začněte zvyšovat příjem tekutin 24 hodin před zápasem. Během zápasu nemůžete konzumovat dostatek vody, abyste nahradili všechny tekutiny, které ztratíte při hraní, takže musíte začít.

Jak je uvedeno v předchozím článku, být dobrý ve fotbale vyžaduje použití dobré práce nohou. Kdokoli se může stát dobrým ve fotbalu, pokud si procvičí ovládání nohou fotbalovým míčem. Pokud dokážete úspěšně manévrovat nohama a rychle běžet při současném kopání do míče, budete velmi dobrým hráčem díky vynikající práci nohou.